03150, Україна, місто Київ

вул. Казимира Малевича, 86 П, офіс 211

profit.consul@gmail.com
firmprofit-consul
+38 (068) 958 56 23
+38 (044) 303 92 29
Показати меню
ОСНОВНІ ПОСЛУГИ

Ласкаво просимо на сайт Юридичної фірми «Профіт-Консул»

 Більше 10 років ми інвестували знання та досвід в якість обслуговування наших клієнтів і продовжуємо робити це кожен день, вдосконалюючись і розвиваючись.  Сьогодні, впроваджені нами системи обслуговування і автоматизації взаємовідносин з клієнтами, дозволяють максимально швидко реагувати і задовольняти запити наших клієнтів.

 Основні принципи, якими керуються фахівці нашої компанії:

• професіоналізм;

• сумлінність;

• уникнення формального підходу до роботи;

• готовність присвятити конкретній справі стільки часу, скільки необхідно, щоб потім досягти найкращого результату з усіх можливих.

 Ми знаємо, що наші основні активи - це наші люди, тому відносини в команді ми будуємо на принципах надійності, послідовності і чесності.

 Ми постійно вдосконалюємо працю наших юристів, грунтуючись на надійному принципі передачі досвіду від старших колег.  Ми впевнені: перемагає той, хто краще навчає. Сучасний світ живе інноваціями, новітніми технологіями, здатними тримати Вас в курсі подій у вашій справі 24 години на добу, 7 днів на тиждень і в будь-якій точці земної кулі.  Єдине, що для цього необхідно - це доступ до Інтернету.

 Ми гарантуємо досягнення результату завдяки високому рівню компетенції наших співробітників - адвокатів і юристів, а також з огляду на детальне опрацювання стратегії, досконалої підготовки до кожної справи.

 Наша юридична фірма приділяє максимум свого часу і здібностей, забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, уникаючи шаблонних дій.  Найвищий ступінь подяки для нас - це успіх і рекомендації наших клієнтів.

 Співпраця з фірмою «Профіт-Консул» гарантує успіх у Вашій діяльності і вирішення всіх юридичних питань!

 Компанія «Профіт-Консул» - це не тільки консультація або одинична допомога адвоката, юриста, бухгалтера і аудитора, це, перш за все, можливість постійної співпраці та тісні партнерські відносини з нашими клієнтами.

Про компанію Юридична фірма "Профіт-Консул".

ОСТАННІ ОНОВЛЕННЯ В БЛОЗІ
03-07-2019

Процес прийняття на роботу іноземця значно відрізняється від процесу прийняття на роботу громадянина України.

25-06-2019

Как известно, уставной капитал формируется не только деньгами, а и ценными бумагами, имуществом.

20-06-2019

Наверняка многие из нас сталкивались с необходимостью получить ту или иную информацию из какого-то органа или же получить доступ к определенным документам.

12-06-2019

Временный вид на жительство является документом, который дает законное право проживать на территории Украины.

Наші клієнти: