03150, Україна, місто Київ

вул. Антоновича, 172, поверх 11, офіс 1118

profit.consul@gmail.com
firmprofit-consul
+38 (068) 958 56 23
+38 (044) 303 92 29
Показати меню
Податкове право

Податкове право

Податкове право - сфера, яка зримо і незримо присутня у всіх сферах життя, як у бізнесу, так і для звичайних громадян. Мало хто жодного разу не стикався з необхідністю отримання податкової консультації, роз'яснення або навіть уявлення його інтересів при взаєминах з податковими органами.

Юристи компанії Профіт-Консул надають повний спектр послуг в сфері податкового права від консультування з питань податків до оскарження рішень та дій податкових органів в судовому порядку.

Питання податкового права супроводжують нас як при веденні бізнесу, так і в звичайному житті. Порядок нарахування, справляння, сплати податків - все це вимагає безперервного відстеження та аналізу, тому що «Незнання закону не звільняє від відповідальності».

Саме тому «бути в курсі» податкового законодавства необхідно як бізнесмену, так і пересічному громадянину.

Сьогодні ведення бізнесу нерозривно пов'язане з взаємовідносинами з фіскальними органами, і це спілкування, на жаль, не завжди буває приємним і продуктивним. Податкова реформа не повною мірою ще знайшла своє застосування в даній сфері, тому податкові органи все ще частіше сприяють виникненню конфліктів між бізнесом і фіскальною системою, а не є підтримкою такого платника податків.

Податкові спори можуть виникати як на основі завищених податкових зобов'язань та необгрунтованих претензій, так і на законних підставах.

Для того, щоб відчувати себе обізнаним і захищеним з усіх важливих питань краще заручитися підтримкою досвідчених фахівців, які можуть захистити Ваші інтереси як у сфері ведення підприємницької діяльності, так і поза нею. Весь процес взаємовідносин з податковими органами повинен бути ретельно продуманий і супроводжуватися фахівцем: від постановки на облік і визначенням зі системою оподаткування до зняття з такого обліку. Всі податкові донарахування, запити, а тим більше - акти податкових перевірок та податкові повідомлення рішення - все це вимагає посиленої уваги для мінімізації можливих негативних наслідків.

Наша команда завжди ретельно відстежує всі зміни в законодавстві та своєчасно інформує наших клієнтів про всі зміни, які зачіпають їх бізнес або інші сфери життя.

Знання специфіки окремих галузей економіки, індивідуальний підхід і нестандартні рішення в досягненні поставлених цілей - все це дає нам переваги для максимального задоволення інтересів наших клієнтів.