03150, Україна, місто Київ

вул. Казимира Малевича, 86 П, офіс 211

profit.consul@gmail.com
firmprofit-consul
+38 (068) 958 56 23
+38 (044) 303 92 29
Показати меню
Реєстрація компанії в США

Реєстрація компанії в США

З переходом України на рейки ринкової економіки все більше підприємців цікавляться реєстрацією компанії в США, як в одній з найстабільніших в економічному, політичному та фінансовому плані країні. Однак, за красивим статусом бізнесмена з США криється багато нюансів, які потрібно знати до початку реєстрації компанії в США. Без знання всіх цих нюансів можна потрапити в халепу, що в подальшому може призвести до ліквідації Вашого бізнесу або ще більш серйозних проблем. 

Як відомо США - держава федеративного плану, і крім законів федеральних, існують також закони штатів. Саме з останніми і пов'язані основні нюанси реєстрації компанії в США і подальшого ведення бізнесу. Тому перед тим, як увійти компанії необхідно в першу чергу визначитися зі штатом реєстрації, а потім до вимог, які висуває адміністрація штату до бізнесу і його власникам. Важливо знати, що навіть правила реєстрації компанії в кожному штаті різні і для того, щоб реєстрація пройшла якнайкраще і в майбутньому не виникало ніяких ускладнень потрібно звертатися до фахівців саме з того штату, де Ви вирішили зареєструвати і вести бізнес.

При виборі штату реєстрації найбільш важливими моментами є:

   - Місце реєстрації. Наприклад, Ви зібралися відкрити ресторан або готель, який чітко прив'язаний до якогось місця, то особливого вибору по штатам у Вас не буде, тому що Ви для себе знайшли якесь конкретне місце і Вам доведеться миритися з вимогами штату реєстрації, навіть якщо вони будуть не дуже вигідні для Вас. Якщо ж ви збираєтеся надавати певні послуги або роботи, які не вимагають закріплення бізнесу за певним місцем, то краще всього вибирати штати з мінімальним оподаткуванням. Наприклад, Невада або Вайомінг.

   - Розмір податків і офіційних державних мит. Загальним для всіх штатів є федеральний податок на прибуток. Але, крім цього податку, в кожному штаті є ще власні податки, і ставки на них дуже сильно відрізняються, від 0% податку на прибуток в Неваді до майже 10% податку на прибуток у Вашингтоні чи Нью-Йорку.

Важливо знати, що нульова ставка з податку на прибуток штату зовсім не означає, що компанія, зареєстрована в такому штаті буде вважатися офшорною і її власники будуть засекречені, звільнені від сплати федеральних податків.

Крім різних ставок податків і вимог законодавства, в кожному штаті також є різні вимоги не тільки до оформлення документів для реєстрації компанії в США, але і до списку таких документів. Це пов'язано з тим, що адміністрація кожного штату по різному бачить ситуацію із залученням нових інвесторів або утриманням вже наявних. Так, наприклад, для реєстрації в Неваді потрібно буде подати List of Officers (список директорів компанії і уповноважених осіб), без якого компанії не дозволяють займатися господарською діяльністю. У той час як у Вайомінгу такий список взагалі не потрібен і складати його чи ні - особиста справа самої компанії. Залежно від тієї діяльності, якою  Ви плануєте займатися, залежить вибір штату. Наприклад IT-діяльність популярна в Оклахомі і Неваді, в той час як туризм більше поширений в інших штатах.

Перед тим, як Ви вирішите зареєструвати компанію в США, дайте відповідь на два питання: яким бізнесом Ви плануєте займатися і скільки Ви готові вкласти на початковому етапі. Судячи по відповідям на ці питання вже слід підбирати штат реєстрації компанії і ознайомлюватися з його вимогами. Важливо при виборі штату також ознайомитися з його оподаткуванням, тому що при підрахунку суми податків, які підлягають сплаті, може виявитися, що зміст компанії в конкретному штаті буде обходитися досить дорого і можна вибрати штат з меншим оподаткуванням.

У США всі документи по реєстрації компанії знаходяться в електронному вигляді. При бажанні Вам можуть видати друковану версію документів, але набагато важливіше, щоб всі документи, пов'язані з реєстрацією Вашої компанії, були занесені до відповідних баз даних.

Процес реєстрації компанії в США завершується в момент внесення даних по компанії в реєстр того чи іншого штату. З цього моменту Ви можете приступати до діяльності на території США. Однак, для того, щоб Ваш бізнес був успішним з усіх питань, пов'язаних з його реєстрацією, краще звертатися до фахівців, які можуть підібрати для Вас найбільш оптимальний варіант реєстрації компанії.

Відкрити фірму в США, зареєструвати компанію в США, реєстрація LLC в США, реєстрація корпорації в Америці, відкрити фірму в штатах

ТЕРМІН - від 7 робочих днів

ВАРТІСТЬ - від 1500 у.о.