03150, Україна, місто Київ

вул. Антоновича, 172, поверх 11, офіс 1118

profit.consul@gmail.com
firmprofit-consul
+38 (068) 958 56 23
+38 (044) 303 92 29
Показати меню
Реєстрація Фізичної особи-підприємця (реєстрація ФОП) Реєстрація Фізичної особи-підприємця (ФОП)

Заполните поля и наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время

Эконом

от 500 грн

 • консультация юриста
 • подготовка документов
 • регистрация в ЕГРПОУ
 • помощь в выборе формы налогообложения
Заказать

Стандарт

от 1000 грн

 • консультация юриста
 • подготовка документов
 • регистрация в ЕГРПОУ
 • помощь в выборе формы налогообложения
 • регистрация плательщиком единого налога/ плательщиком НДС
Заказать

Бизнес

от 1500 грн

 • консультация юриста
 • подготовка документов
 • регистрация в ЕГРПОУ
 • помощь в выборе формы налогообложения
 • регистрация плательщиком единого налога/ плательщиком НДС
 • регистрация книги расходов и доходов
 • получение извлечения с базы плательщиков единого налога / ндс
 • изготовление печати на автоматической оснастке
Заказать

Реєстрація Фізичної особи-підприємця (реєстрація ФОП)

Фізична особа-підприємець - це самостійний суб'єкт підприємницької діяльності. Якщо Ви вирішили відкрити свій бізнес, не створюючи юридичну особу, звичайно ж, Ваш вибір це реєстрація ФОП. Що до самої процедури реєстрації, -  Вам потрібно визначитися, чим саме Ви будете займатися, здійснюючи свою діяльність.

Немає сумнівів в тому, що Ви вже уявляєте сферу, в якій Ви плануєте працювати. Залишилося вибрати Ваш рід діяльності зі списку затвердженого національного класифікатора України (КВЕД-2010), який обов'язково вказується при реєстрації приватного підприємця.

Вибираючи види діяльності, Ви не обмежені в кількості КВЕД. Підбираючи види діяльності, потрібно враховувати обмеження при виборі форми оподаткування.

Так само, потрібно враховувати той факт, що деякі види діяльності вимагають отримання ліцензії або дозволу. Тому, до вибору КВЕД потрібно підходити серйозно, щоб до Вас не виникало питань з боку контролюючих органів.

Документи, які Вам знадобляться для реєстрації:

 1. Паспорт фізичної особи, котра збирається бути підприємцем;
 1. Його індивідуальний податковий номер код (ІПН);
 1. Заява встановленої форми про реєстрацію приватного підприємця. 

Держреєстратори вимагають заповнювати заяву або машинописом, або від руки. При заповненні від руки букви повинні бути друкованими та великими.

Після того, як пройде процедура реєстрації ФОП, Вам видається документ у вигляді виписки з загальнодоступного реєстру, в якому вказані відомості про всі зареєстровані юридичні особи та фізичні особи-підприємці. Даний документ підтверджує реєстрацію ФОП в державному реєстрі та постановку на облік у всіх необхідних органах: податкова служба, управління статистики, Пенсійний фонд України.

Згідно чинного законодавства, ФОП може вести свою підприємницьку діяльність, як з печаткою, так і без неї. Але, якщо Ви вирішите зробити собі печатку, тоді Вам потрібно всього лише визначитися із захистом і дизайном для друку. Ніяких додаткових дозволів для виготовлення печатки вам не знадобиться.

Що стосується оподаткування, після того, як Ви вже зареєстровані як ФОП, Ви автоматично будете числиться на загальній системі оподаткування. Але, якщо Ви маєте бажання бути на спрощеній системі (єдиний податок), то потрібно вибрати одну з 3-х груп єдинників, доступних для фізичної особи-підприємця. Для реєстрації платником єдиного податку, подається заява встановленої форми. Також, Ви повинні зареєструвати книгу витрат і доходів. Для цього подається заява у довільній формі, разом із самою книгою. Купити і пронумерувати цю книгу, Ви повинні самостійно.

З огляду на все вищесказане, навіть така проста процедура як реєстрація ФОП, зажадає від Вас істотної участі за часом. Необхідно правильно заповнити документи, вибрати потрібний вид діяльності і форму оподаткування, купити і зареєструвати книгу, стати на облік у податковій, знайти компанію з виготовлення печатки. Все це Ви можете сміливо доручити нам. Фахівці нашої компанії роблять всю необхідну роботу, в самі стислі терміни! Заощаджений час Ви можете витратити безпосередньо на те, заради чого Ви і зважилися на реєстрацію ФОП - підприємництво.

Реєстрація СПД. Відкрити СПД. Реєстрація ФОП. Відкрити ФОП. Зареєструвати ФОП. Зареєструвати ФОП Зареєструвати СПД.

ТЕРМІН - від 1 робочого дня

ВАРТІСТЬ - від 500 грн.