03150, Україна, місто Київ

вул. Антоновича, 172, поверх 11, офіс 1118

profit.consul@gmail.com
firmprofit-consul
+38 (068) 958 56 23
+38 (044) 303 92 29
Показати меню
Представицтво в виконавому провадженні

Представництво в виконавчому виробництві

Представництво у виконавчому провадженні - це представлення інтересів стягувача, яке здійснюється на підставі довіреності, з метою захисту прав довірителя. А також, включає в себе надання консультацій, підготовку процесуальних документів і допомогу в реалізації прав цієї особи.

Сторонами у виконавчому провадженні є боржник і відповідно стягувач. Причому, осіб може бути кілька, як і з одного, так і з іншого боків.

Ті, хто стикаються з такою ситуацією, помилково зосереджують свою увагу тільки на судовому процесі і рішенні суду. Однак, прийняте судом рішення це тільки половина успіху. Важливим і тривалим етапом є його виконання.

Як показує практика, незнання власних прав, як з боку стягувача, так і з боку боржника, призводить до того, що процес виконавчого провадження затягується на роки, а в гіршому випадку і зовсім зупиняється.

Як бачите це дуже важливо підійти до етапу виконавчого провадження з усією серйозністю.

Часто буває, коли боржник не бажає виконувати рішення суду. В цьому випадку, прискорення процесу виконання рішення необхідно постійно взаємодіяти з виконавчою службою. Неправомірні дії і бездіяльність, в такому випадку, може виключити лише досвідчений юрист. Саме представництво у виконавчому провадженні допоможе зберегти Ваші гроші, нерви і, найголовніше, - час.

На сьогоднішній день, в залежності від складності процесу, сторони мають право брати участь у виконавчому провадженні самостійно або ж доручити участь фахівця в сфері виконавчого провадження.

Причин, коли юридичні або фізичні особи звертаються за допомогою до фахівця у виконавчому провадженні, може бути багато. Можна виділити основні:

  • У разі якщо Ви отримали відмову у відкритті провадження;
  • Виробництво закрито по незрозумілих для Вас причин;
  • Умисне затягування справи, в тому числі, якщо з дня відкриття провадження, справа тягнеться вже більше шести місяців;
  • Ваша справа і всі інші документи були передані в іншу виконавчу службу;
  • Незаконні дії, бездіяльності виконавця.

Представництво у виконавчому провадженні можливо на підставі довіреності. Довіреність - письмовий документ, що видається однією особою іншій для подання його інтересів перед третіми особами.

Дуже важливо, щоб довіреність була видана і оформлена відповідно до закону. Повноваження на представництво у виконавчому провадженні мають бути чітко прописані в дорученні.

Отже, процедура представництва Ваших інтересів у виконавчому провадженні включає в себе кілька етапів, а саме:

Перший етап - підготовчий, проводиться аналіз рішення суду і підготовка документів для подальшої подачі у виконавчу службу.

На другому етапі - подача заяви про порушення провадження у державну виконавчу службу.

Дуже важливим і найбільш тривалим етапом є супровід Вашого виробництва і безпосередня участь представника в усіх виконавчих діях.

Процедура представництва у виконавчому провадженні також включає в себе підготовку та подачу інших процесуальних документів. Наприклад, скарги, заяви, клопотання і інші документи.

З перерахованого вище помітно, що процедура виконавчого провадження дуже важливий і складний етап виконання рішення суду. Тому допомога фахівця в сфері виконавчого провадження просто необхідна.