03150, Україна, місто Київ

вул. Казимира Малевича, 86 П, офіс 211

profit.consul@gmail.com
firmprofit-consul
+38 (068) 958 56 23
+38 (044) 303 92 29
Показати меню
Реєстрація компанії в офшорах

Реєстрація компанії в офшорах

Офшорами називають країни з низьким або ж повністю відсутнім оподаткуванням, а також високим ступенем захисту інформації про бізнес і його власників. На сьогодні реєстрація компанії в офшорі один з найбільш зручних і безпечних способів ведення бізнесу за межами України, тому що дозволяє мінімізувати витрати на його ведення з причини відсутності оподаткування в повному або частковому об'ємі, а також дозволяє вести бізнес з різними країнами і не мати тих проблем і складнощів, з якими стикаються українські компанії. Наприклад для компанії, зареєстрованої в офшорі, є можливість використовувати PayPal, чого позбавлені всі українські компанії, а також у такій компанії є можливість відкрити рахунок в будь-якому банку на свій вибір або для цього їм не будуть потрібні будь-які дозволи або ліцензії.

Серед основних плюсів офшорним компаній можна виділити наступні:

   - Захищеність коштів і активів.

   - Конфіденційність інформації про власників бізнесу.

   - Можливість використовувати всі міжнародні стандарти ведення бізнесу.

   - Низьке оподаткування або його повна відсутність.

   - Відкриття рахунку в іноземному банку, який сприймається партнерами більш надійно в порівнянні з українськими банками.

   - Можливість вільного користування заробленими грошима і їх виведення з бізнесу.

Для того, щоб вибрати найбільш оптимальну країну для реєстрації компанії, необхідно знати, що всі офшори можна розділити на кілька видів:

  1. Офшор в класичному розумінні. У таких країнах, як, наприклад, Беліз, Британські Віргінські острови, Сейшельські острови, повністю відсутнє оподаткування, а дані про власників бізнесу максимально засекречені.

  1. Офшори з пільговим оподаткуванням. Наприклад Кіпр, Гонконг, Сінгапур.

  1. оншор - найбільш престижні країни для реєстрації компаній, які не мають поблажок по оподаткуванню і дані про власників можуть бути розкриті, але при дотриманні певних умов, компанії можуть мати податкові пільги.

Кінцева мета реєстрації компанії в офшорі впливає і на вибір країни реєстрації. Так, наприклад, реєстрація компанії в Белізі хороша тим, що така реєстрація буде відносно недорогою, інформація про бізнес і його власників буде засекречена, але у такій компанії буде відсутня можливість відкрити рахунок в європейському та американському банку або наприклад використовувати PayPal.

Тому з кожним днем ​​все більш популярними для реєстрації компанії стають країни з пільговим оподаткуванням або ж так звані оншори. Такі країни характерні тим, що хоч в них і відсутня звільнення від сплати податків і інформація про бізнес може бути розсекречена, проте такі країни дозволяють вести більш серйозний бізнес в порівнянні з компаніями, зареєстрованими в офшорі, відкривати рахунок в будь-якому банку на вибір, користуватися усіма можливостями онлайн розрахунків, в тому числі прив'язувати мерчант-аккаунт до свого сайту або PayPal.

Основними цілями, для яких реєструють компанії в офшорі, є мінімізація витрат на ведення бізнесу за кордоном, обхід застарілих регулюючих норм, з якими неминуче доведеться зіткнутися українській компанії при роботі з закордонними бізнес-партнерами, зберігання коштів в іноземних банках, покупку нерухомості, інвестиції в будь-який проект за кордоном і т.д. Також важливим фактором, що говорить на користь реєстрації компанії в офшорі говорить те, що багатьом іноземним компаніям, не кажучи вже про імідж, набагато зручніше і легше працювати саме з такими компаніями, а не з українськими.

І тільки консультація досвідчених фахівців у сфері реєстрації компанії в офшорі допоможе Вам вибрати найбільш підходящу під Ваші цілі країну, що дозволить Вам вести бізнес на максимально вигідних Вам умовах.

Відкрити компанію в офшорі, реєстрація компанії в офшорі, реєстрація фірми в офшорі, купити фірму в офшорі, купити компанію в офшорі, купити офшор, зареєструвати офшор, реєстрація в офшорі

ТЕРМІН - від 5 робочих днів

ВАРТІСТЬ - від 1000 у.о.