03150, Україна, місто Київ

вул. Антоновича, 172, поверх 11, офіс 1118

profit.consul@gmail.com
firmprofit-consul
+38 (068) 958 56 23
+38 (044) 303 92 29
Показати меню
ЛІКВІДАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ Державна реєстрація припинення діяльності фізичної особи-підприємця

Заполните поля и наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время

Эконом

от 500 грн

 • консультация юриста
 • внесение записи о прекращении ФЛП
Заказать

Стандарт

от 1500 грн

 • консультация юриста
 • внесение записи о прекращении ФЛП
 • уведомление гос. органов о прекращении ФЛП
 • сопровождение проверки гос. органов
 • деятельность не велась
 • не было наемных сотрудников
Заказать

Бизнес

от 3000 грн

 • консультация юриста
 • внесение записи о прекращении ФЛП
 • уведомление гос. органов о прекращении ФЛП
 • сопровождение проверки гос. органов
 • деятельность велась
 • есть (были) наемные сотрудники
 • подача недостающих отчетов
Заказать

ЛІКВІДАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ

Комерційна діяльність в Україні неможлива без її належної реєстрації. Тому всі бажаючі вести свій бізнес (громадяни, апатриди, іноземці) зобов'язані мати для цих цілей статус підприємця. При цьому ліквідація суб'єкта підприємницької діяльності (далі СПД) проводиться шляхом внесенням реєстраційного запису про припинення підприємницької діяльності. Відповідно свого статусу власник бізнесу позбавляється від дати, коли до єдиного держреєстру вносять зазначену запис.

Серед причин ліквідації приватного підприємства можуть бути:

   - наявність рішення фізичної особи про бажання припинити підприємницьку діяльність;

   - винесення судового вердикту про припинення діяльності суб'єкта господарювання;

   - смерть підприємця;

   - визнання судом фізособи померлим, зниклим без вести або недієздатним;

Відзначимо, що в порівнянні з послугою закриття юридичної особи, ліквідація ФОП - процедура не така складна і громіздка. Але все ж, враховуючи, що в кожному конкретному випадку є свої нюанси, радимо звертатися за допомогою до фахівців.

Ліквідація ФОП (ФОП) в Україні: особливості та порядок

Держреєстратор має право внести до реєстру запис про припинення господарської діяльності ФОП на підставі його заяви. Після цього на руки фізособа отримує письмове повідомлення про проведені реєстраційних змін. Нагадаємо, що ліквідація СПД не може обійтися без встановлених законом процедур. До них відносяться перевірки органами фіскальної служби і Пенсійного Фонду України. Вони необхідні для отримання довідки про відсутність заборгованості зі сплати всіх обов'язкових платежів до бюджету. Але слід бути готовим до того, що найбільшу проблему становить саме узгодження дати перевірки податковими органами. Не дивлячись на те, що вже досить довго у нас в країні діє спрощена процедура ліквідації ФОП, знімати обличчя з обліку в ПФУ і податкову службу автоматично не будуть.

Що стосується ліквідаційного пакету документів, то при першому відвідуванні державного реєстратора від Вас мають право вимагати тільки написати заяву, де Ви висловлюєте бажання завершити підприємницьку діяльність і маєте провести розрахунок за всіма зобов'язаннями. Інші документи можуть вимагати лише в тому випадку, якщо ліквідація приватного підприємця проводиться за рішенням суду або в інших випадках, передбачених законами і не мають відношення до особистих бажань підприємця закрити бізнес.

Де-юре, відповідно до закону СПД ліквідується протягом одного дня з внесення запису до єдиного реєстру. Але де-факто підприємців очікує досить клопітка тяганина, пов'язана зі зняттям ФОП з обліку в пенсійному фонді і фіскальних органах. А це буде можливо, по-перше, тільки після погашення всіх кредиторських заборгованостей, а по-друге, після проведення позачергових перевірок і ревізій, які зазначені, вище органи можуть призначити в зв'язку з появою ліквідаційного запису в держреєстрі.

Ви вчините правильно, якщо вирішите доручити процедуру ліквідації ФОП професіоналам, які допоможуть заощадити не тільки Ваш час, але і гроші, допомагаючи уникнути черг в держорганах, візитів на перевірки і непотрібних штрафів. А такі можуть виникнути внаслідок незнання вами всіх тонкощів процесу. До того ж ми готові максимально убезпечити вас від ризиків, провівши комплексний аудит бухгалтерії СПД.

Ціна питання

Законодавець встановив, що ні за публікацію в спец виданнях, ні за внесення змін до реєстраційного запису ніякі платежі і збори не стягуються. В даному випадку стоїть питання тільки про оплату наших послуг. Ми завжди співпрацюємо з клієнтами на паритетних засадах і для зручності розробили кілька пакетів послуг. Початкова вартість нашої участі складає 500 гривень. За ці невеликі гроші Ви отримуєте якісний сервіс, відповідальний і професійний підхід і забудете про головний біль під назвою «ліквідація приватного підприємця».

Ліквідація СПД. Закриття СПД. Закрити СПД. Ліквідація ФОП. Закриття ФОП. Закрити ФОП. Припинення діяльності ФОП.

ТЕРМІН - від 1 робочого дня

ВАРТІСТЬ - від 500 грн.