03150, Україна, місто Київ

вул. Казимира Малевича, 86 П, офіс 211

profit.consul@gmail.com
firmprofit-consul
+38 (068) 958 56 23
+38 (044) 303 92 29
Показати меню
ЕКСПРЕС-ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА Ліквідація вашого юридичної особи шляхом купівлі-продажу корпоративних прав. Викуп корпоративних прав, ліквідація компанії через продаж. Швидкі терміни - від 1 робочого дня! Без проведення перевірки! Працюємо по всій Україні!

Заполните поля и наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время

Старт

от 9000 грн

 • подготовка документов
 • регистрация изменений в ЕГРПОУ
 • смена учредителей и руководителя
 • смена юридического адреса и наименования
 • покупатель физическое лицо резидент Украины
Заказать

Стандарт

от 19000 грн

 • подготовка документов
 • регистрация изменений в ЕГРПОУ
 • смена учредителей и руководителя
 • смена юридического адреса и наименования
 • покупатель физическое лицо НЕРЕЗИДЕНТ Украины
Заказать

Стандарт +

от 29000 грн

 • подготовка документов
 • регистрация изменений в ЕГРПОУ
 • смена учредителей и руководителя
 • смена юридического адреса и наименования
 • покупатель ЮРИДИЧЕСКОЕ лицо НЕРЕЗИДЕНТ Украины
Заказать

ЕКСПРЕС-ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА

ПРОДАЖ КОРПОРАТИВНИХ ПРАВ КОМПАНІЇ ТРЕТІМ ОСОБАМ

Експрес-ліквідація (викуп корпоративних прав підприємства) - це ліквідація підприємства за допомогою зміни його власника і виконавчого органу з подальшим припиненням його господарської діяльності.

Зараз це, мабуть найшвидша і, головне, повністю законна можливість назавжди позбутися від проблемного або збиткового підприємства. До того ж Ваша участь в цій процедурі зведена до абсолютного мінімуму. Всього один раз необхідно нанести візит до нотаріуса, який у Вашій присутності утвердить заяву про передачу корпоративних прав. В результаті у вас на руках з'явиться витяг ЄДРПОУ, де ваше ім'я в якості засновника / директора вже не фігурує.

Всю процедуру співпраці з експрес-ліквідації можна розбити на кілька етапів.

Перший етап передбачає спрямування Вами нам на електронну пошту відомостей, необхідних для підготовки угоди. Ми організовуємо зустріч, де будуть підписані необхідні документи про передачу Вами корпоративних прав, з виходом зі складу засновників. Вся статутна документація передається за актом прийому-передачі документів.

На другому етапі нами проводиться держреєстрація змін, яка часто може включати крім зміни засновника, директора та телефонів, ще й зміну юридичної адреси. В цей же день, після того, як у нас буде витяг з ЄДРПОУ (що підтверджує, що засновник підприємства змінений), ми здійснюємо з клієнтом остаточний розрахунок і фактично закінчуємо з ним роботу.

На третьому етапі ми забираємо статутні документи та виписку у реєстратора і сповіщаємо фіскальну службу, пенсійний фонд і органи статистики про зміни, які вступили в силу.

Хочемо запевнити, що громадяни, на яких відбувається переоформлення підприємств є реальними, поінформованими і перевіреними людьми. Вони не укладають такі угоди масово, що гарантує викуп корпоративних прав, котрий не викликає жодних проблем.

А з огляду на те, що передача корпоративних прав є засобом позбавлення від непотрібного підприємства, відзначимо її основні позитивні моменти:

 • економічний підхід до проблеми;
 • стислі терміни (до 3-х робочих днів);
 • зняття зайвої відповідальності за діяльність підприємства;
 • допомагає уникнути перевірок держорганами;
 • є легальним методом і відповідає всім нормам українського законодавства.

У свою чергу наші юристи гарантують Вам комплексний супровід всієї процедури експрес-ліквідації. Ми не тільки підготуємо необхідний пакет документів, але і проінформуємо Вас про всі наслідки і ризики даної процедури. Адже наша команда ретельно вивчає особливості діяльності кожного суб'єкта господарювання.

Ми впевнені, що в сучасних реаліях експрес-ліквідація підприємства (а по факту - продаж компанії нового власника), це фактично єдиний оперативний і цілком легальний спосіб передати бізнес в інші руки. Ми гарантуємо, що ми не використовуємо при наданні послуг ніякі корупційні схеми і відповідально дотримуємося всіх норм закону. Ви продаєте компанію - ми шукаємо покупців.

Ми проводимо десятки подібних угод з організаціями наших клієнтів кожен день. І хочемо попередити, що наявність, наприклад, заборгованості перед державною скарбницею або кредиторами може серйозно ускладнити процес і в значній мірі вплинути на його вартість.

Ми настійно рекомендуємо позбутися боргів перед державою і партнерами перед передачею корпоративних прав. Заохочення фіктивного підприємництва - це не про нас. Ми надаємо виключно посередницькі послуги між покупцем і продавцем і не несемо відповідальності за законність намірів сторін.

У складних ситуаціях, власнику або керівнику компанії ми рекомендуємо розглядати альтернативний варіант ліквідації - банкрутство підприємства (спрощена процедура)

Експрес-ліквідація ТОВ, експрес-ліквідація фірми, експрес-ліквідація компанії, експрес-ліквідація товариства з обмеженою відповідальністю, експрес-ліквідація ПП, експрес-ліквідація юридичної особи

ТЕРМІН - від 1 до 3 робочих днів

ВАРТІСТЬ - договірна