03150, Україна, місто Київ

вул. Казимира Малевича, 86 П, офіс 211

profit.consul@gmail.com
firmprofit-consul
+38 (068) 958 56 23
+38 (044) 303 92 29
Показати меню
РЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

РЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

        

Якщо у вас і ваших партнерів назріла необхідність в задоволенні спільних культурних, економічних або соціальних потреб, - у вас є можливість зареєструвати некомерційну організацію. Законодавець передбачив, що така форма співпраці має право на існування і називається вона громадським об'єднанням (ГО).

 Створити таке об'єднання одноосібно не вийде, тому що законом встановлено, що засновниками повинні виступити мінімум 2 суб'єкта.

До того ж, як уже стало зрозуміло з визначення, даний вид організації, не повинен мати на меті отримання фінансового прибутку.

Типи громадських об'єднань

  1. Громадською організацією виступає ГО, де учасниками є фізичні особи. Рівними правами для створення цього типу ГО наділені як громадяни України, так і апатриди з іноземцями, які перебувають в країні легально, які досягли повноліття на момент створення ГО. Однак для дитячого та молодіжного об'єднання мінімальний вік учасника знижений до 14 років.

  1. Громадським союзом називається ГО, засновниками якого можуть виступати юридичні особи, а учасниками - і фізичні. Заборонено створювати подібні об'єднання політичним партіям, а також підприємствам, які знаходяться на стадії ліквідпроцедури або щодо них уже прийнято рішення про припинення господарської діяльності. Так само слід врахувати, що нелегальним буде створення громадського союзу юрособами, засновником яких виступає одна і та же людина.

ГО здатне існувати як юрособа або ж не мати такого статусу зовсім. У першому випадку реєстрація громадської організації буде виглядати як створення непідприємницького товариства, основна мета якого лежить за площиною отримання прибутку.

Однак, як ми вже згадали, громадське об'єднання може і не передбачати якогось певного статусу. По завершенню офіційної реєстрації можна підтвердити всеукраїнський статус ГО, подавши відповідну заяву. Об'єднання з всеукраїнським чи міжнародним статусом автоматично вважаються ГО, які підтвердили і свій республіканський статус.

Що стосується назви, то у випадку з ГО воно складається з двох частин. Перша (загальна) обов'язково включає в себе словосполучення «громадська організація» (союз).

Також хочемо повідомити, згідно із законом «Про запобігання та протидію легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом» при відкритті союзу в обов'язковому порядку покладається подати реєстратору відомості про структуру юрособи-засновника, а саме його фізосіб-учасниках.

До того ж 01.01.2013 законом «Про громадські об'єднання», були внесені деякі ключові нововведення, як в процедуру реєстрації, так і в порядок діяльності ГО. Так, наприклад, в тексті ви більше не побачите норм, що регламентують прив'язку об'єднань за територіальною ознакою: місцевих, всеукраїнських, міжнародних.

Але вам не доведеться вникати в усі ці нюанси самостійно, якщо ви розділите клопоти з відкриття ГО з нашими юристами. З нами реєстрація громадського об'єднання пройде швидко і з урахуванням всіх ваших побажань.

Реєстрація всеукраїнської громадської організації, реєстрація міжнародної громадської організації.

ТЕРМІН - від 5 робочих днів

ВАРТІСТЬ - від 4000 грн.